TRX Jóga

Co je TRX JÓGA?

TRX JÓGA v sobě spojuje cviky na protahování a posilování svalů. Svou podstatu má zakotvenou ve funkčním tréninku, tj. ve cvičení s váhou vlastního těla. Pro ty, kteří cvičí TRX, je TRX JÓGA skvělým prostředkem, jak obohatit a ztížit svou TRX praxi. Pro ty, kteří se věnují józe, představuje TRX JÓGA velmi vhodný prostředek k tomu, aby zvládli i náročnější ásany.

 

Co nabízí TRX JÓGA?

TRX JÓGA nabízí mnoho variant „prkna“, kterými posílíte nejen břicho, ale také aktivujete hluboké svalstvo v oblasti trupu (celý střed těla). Také poskytuje různé varianty předklonů, díky nimž skvěle protáhnete záda, paže a zadní stranu stehen. Ve variacích na výpad díky rotacím uvolníte hrudní páteř (často zablokovanou ze sedavého zaměstnání), posílíte svalstvo nohou, protáhnete třísla a kyčelní flexory.

 

Co nám dá TRX JÓGA?

Čím déle se budete TRX JÓZE věnovat, tím déle budete v jednotlivých polohách schopni vydržet. Svalstvo se bude snadněji protahovat, prodlužovat a posilovat, vy budete uvnitř sebe nacházet klid a odolnost na stres všedních dnů.

 

Pro koho je TRX JÓGA určena?

Zacvičit si může přijít každý, kdo se potřebuje protáhnout a zároveň si dát do těla. Je vhodná pro lidi přetížené stresem, ale i pro výkonnostní sportovce. Pro ty, kteří si chtějí zacvičit jógu atraktivní formou anebo potřebují rychleji zregenerovat po intenzivním tréninku ve vysoké tepové frekvenci.

Těším se na Vás.

Program obsahuje:

  • cvičení (55 min)
  • test svalové síly a mobility
  • výběr vhodných cviků
  • nácvik správné techniky
  • nácvik manipulace s TRX
TRX joga